Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni a menstruác...

Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek, kihagytam 2 napot es megjott ez miatt a menstruaciom 5 napig tartott, 2 hetre ra amikor alapbol menstrualnom kene megint megjott. Parommal egyutt voltunk vedekeztunk, de 10 masodpercig gumi nelkul is voltunk. Terhes nem hiszem hogy lehetek, de mennyi az esely erre? A menstruaciomat most teljesen eltoltam vagy akkor fog megjonni amikor kene?

2023. szept. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Tegyük rendbe a dolgokat. Mióta fogamzásgátló tablettát szedsz, nincs menstruációd. Az megvonásos vérzés, nem ugyanaz a 2. Amikor abbahagyod a gyógyszert, vagy kihagysz szemeket (amit nagyon nem kellene tenni), akkor lecsökken a hormonszint, és elkezd leválni a méhnyálkahártya. Magyarul teljesen logikus, hogy a kihagyott szemek után, és a szünet során is vérzés kezdődik. Az lett volna furcsa, ha nem így történik. Az a szomorú, hogy te is úgy szeded a fogamzásgátló tablettát, hogy lövésed nincs, hogyan működik, mi miért történik, stb. Itt a terhesség a legkisebb gond, mert olyan hormonzavart tudsz csinálni a kihagyott szemekkel, hogy csak lesel...
2023. szept. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Meg tudod magyarázni, miért kell gyógyszert szedned, amikor fingod nincs a működéséről? Sem a TESTED működéséről?


Míg nem vagy rá érett, és elég felelősségteljes, inkább védekezzetek gumival, mert már most a terhesség lesz a legkisebb problémád. Az akár életre szóló hormonzavar sokkal súlyosabb gond.

2023. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok. En tudom hogyan mukodik es egyaltalan nem szandekosan hagytam ki a tablettakat. Elutaztam es otthon maradt. Masfel eve szedem a tablettat, ha most az egyszer nem vettem be a tablettakat nem lesz semmi bajom tole.

Nem ez volt a kerdesem amire valaszt kaptam, szoval nem kell ide kommentelni.

2023. szept. 26. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha most az egyszer nem vettem be a tablettakat nem lesz semmi bajom tole"


De igen...

2023. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!