Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat előtt...

Nőgyógyászati vizsgálat előtt hány nappal nem javasolt az aktus?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés. Komolyan kérdezem.

Azon a héten lesz itthon a párom, amelyik hétre kaptam időpontot nőgyógyászhoz.



2023. szept. 22. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért gondolod, hogy ne lenne javasolt?
2023. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
A vizsgálat elött közvetlen nem megszokott, de egyébként nincs korlátozás.
2023. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Erről jut eszembe, amikor idős barátnőm ment a nőgyógyászhoz, az tudta róla korábban, hogy régóta nincs barát, mert be van szűkülve.

De amikor megismerkedtünk, én dolgoztam az ügyön, így kitágult a barátnőm.

Utána látta a nőgyógyász, hogy tágult a páciens, mondta is neki viccelődve, hogy "látom, van már barát!"

Viszont eszerint nem sokat számít a tágulás mértéke, a vizsgálat szempontjából.

2023. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: Hát nem tudom. Felmerült bennem.


#2: Rendben, köszönöm!


#3: Juj. Én mondjuk sajnos alapból szűk vagyok. A rákszűrésnél meg mindig rágörcsölök, szóval extrán rossz.

Most csak egy ultrahangra kell mennem.

2023. szept. 22. 21:26
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

#3.🤣😂🤣😅🤣😂

Tudom menőzni akartál, de ezzel csak azt árultad el, hogy még csak zsebp.ncit dugtál maximum, hús-vér nőt nem. Nem, a hüvely nem így működik. Az ész viszont igen, szóval használd a tiédet, és hátha kitágul, nő a térfogata...

2023. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
mennyi kamu perverz omg
2023. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Én csak azt tudom, hogy az első alkalommal szűkebb, szorosabb érzés a "behatolás", illetve aktus is.

Későbbiekben viszont már tágabb érzés. Azt lehet mondani, hogy már a második, vagy inkább harmadik találkozásnál nincs meg az érzés.

Ha te nő vagy, ezt nem annyira érted talán.

2023. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

De ez még mindig nem fizikai tágulás...


Vagy akkor magyarázd már el, hogyan érezhető szűknek egy nő hüvelye, ha már egy gyereket is megszült korábban.


Mindegy, nem érted...

2023. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Már a kérdés magában hülyeség, de a kommentek mindent visznek. És végülis ez a lényeg, hogy a perverzek leírják ki milyen szűk
2023. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne ezen vitatkozzatok már...

#9: Neked meg ha nem tetszik valami, akkor minek vagy itt a 2 és fél pipáddal? Már mindenki ismer innen téged a hülye kötekedéseddel. Érdekes ha szerintem hülyeség egy kérdés, nem járok vissza kommentelgetni. Menj már és élj valós életet, ahelyett, hogy vered itt magad 0-24-ben. Ha tovább folytatod, jelentés lesz a következő.


Egyébként a kérdésem nem is lesz aktuális. Alhasi fájdalmaim vannak sajnos ami miatt kontrollra kell mennem. A szex nem elsődleges.

És nagyon félek a vizsgálattól, nehogy majd műtét legyen a vége. :( Miómám van. Sajnos már bebeszéltem magamnak, hogy indul a rémálom.

2023. szept. 23. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!