Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és ovuláció előtt...

Menstruáció és ovuláció előtt egy héttel kész káosz a hormon rendszerem. Van valami ami ezen segít?

Figyelt kérdés
Kb pár nap nyugalmam van minden hónapba. Menstruáció előtt kb 1 héttel,és amikor elmúlik ugyanúgy ovuláció előtt is 1 héttel teljesen rosszul vagyok érzelmileg. Sírok mindenem,sírhatnék érzésem van,stresszelek kis dolgokon,szorongok,hisztizek,ideges vagyok,nem jó a lelki világom. Páromat is kikészítem ezzel,ilyenkor rengeteget hisztizek és sírok neki és nem akarom hogy ez a kapcsolatunkat befolyásolja de egyszerűen nem tudok megbirkózni vele. Olyan erősek ilyenkor az érzelmeim hogy azt hiszem megőrülök,amikor elmúlik akkor pedig nincs semmi bajom. Segítsetek légyszi,és ne mondjátok hogy fejben dől el már próbáltam nem gondolni rá de nem megy:( például már három napja sírok és stresszelek egy olyan apró dolgon hogy két éjszaka helyett csak egyet aludhattam a barátomnál,bizonyos okok miatt és nem bírom abbahagyni a stresszelést,pedig ez tényleg nem ok erre de nem tudom hogy kontrolláljam..

2023. szept. 24. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ösztrogénszinted nincs egyensúlyban a progeszteronnal, nézess hormonokat és erre vannak gyógyszerek, de ha azt nem akarod, hormonmentes megoldások és gyógynövények amikkel lehet próbálkozni. Elsősorban nőgyógyász, hogy nincs-e valami komolyabb mögötte..
2023. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!