Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció után 3 nappal rendsze...

Ovuláció után 3 nappal rendszeresen jelentkező enyhe menstruációs görcs jelezhet valamilyen problémát, lehetséges így egyáltalán megfoganni?

Figyelt kérdés
Férjemmel évek óta szeretnénk családot alapítani eddig sikertelenül. Hormonjaim gyógyszerrel beállítva, endometriózist fél éve műtötték, petevezetőim átjárhatók, jelenleg lombikozunk. Sajnos az első nem járt sikerrel, várjuk a két kezelés közötti 3 hónap leteltét. Úgy gondoltuk, hogy ezt az időt nem töltjük tétlenül, hátha megtörténne a csoda. Azt vettem észre, hogy középidő után kb. 3 nappal rendszeresen jelentkezik enyhe menstruációs görcs, ami egyre erősödik és sűrűsödik, majd megjön a vérzésem. Van akinek esetleg hasonló a ciklusa, mégis lett várandós, vagy jelezhet ez valamilyen problémát.

2022. jan. 17. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Én a peteéréstől a menstruáció elmúltáig görcsölgetek. Az orvos azt mondta, hogy a petekilökődés során folyadék szabadul ki a hasüreg felé, ami irritálja a környező szöveteket és a petevezeték is összehúzódásokat csinál, hogy segítse a pete útját a méhig. Nekem sokszor a peteérés jobban fáj, mint maga a menstruáció. Természetes úton estem teherbe és problémamentes volt a terhességem.
2022. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató.
2022. jan. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!