Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhatnak csomók az...

Előfordulhatnak csomók az intim részeken?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szőrtüsző lenne, fáj és piros, viszont nem borotválkozás után jönnek elő, hanem teljesen random. Eddig még sosem fordult elő, néhány hete kezdődtek és amint elmúlik lesz egy másik. Ez valami betegség?
2023. szept. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A herpesz az mar megjelenes elott faj pl es lehet szunyog-csipes szerutol karmolas, horzsolasszeru is.
2023. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy mintha el is lenne szinezodve* valahogy nehez elhinni hogy hetek ota a szunyog csipne meg ott, foleg hogy nyar eleje ota nem is lattam egyet se
2023. szept. 28. 13:26
 3/5 A kérdező kommentje:
*es mar tobb mint fel eve szexualis eletet sem elek
2023. szept. 28. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik részen van? A nagyajak külső részén, ahol szőr nő? Akkor valóban lehet begyulladt szőrtüsző vagy "pattanás", úgy mint az arcon pl., csak lent nem nagyon szellőzik, nedves közeg stb., nehezebben múlik, be tud gyulladni stb., de lehet allergia vagy akár nemi betegség is, akár fél éve is elkaphattad. Legjobb ha nem tippelgetsz, hanem megmutatod a nőgyógyászodnak.
2023. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azzal jobban járnék.. csak eddig egyáltalán nem fordult elő, amikor még olyan életet éltem hogy elkaphattam.. és azért nem elmaradott a higiéniám se, meg a borotválkozás se mindennapos.. de azért köszönöm
2023. szept. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!