Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés csak úgy előfordulhat?

Vetélés csak úgy előfordulhat?

Figyelt kérdés
Kb a 3 hetes vagyok.
2022. júl. 20. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Az első 3 hónapban simán, bármikor.
2022. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amúgy mitől?

Ha rendben van a baba és az anya is.

2022. júl. 20. 08:19
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen
2022. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Bármitől amire rosszul reagál a szervezeted. Köztük a stresszt. De spontán is előfordulhat, emelés vagy más külső hatásokra is. De inkább ez testi eredetű, rosszul fogant vagy a méh nem elég erős,stb.
2022. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Egy jó tanács. Ne pörögj rá ennyire.3hetes vagy van akinek ez úgy elmegy,hogy észre sem veszi hogy ott volt. Próbáld meg csak simán élni a napjaidat és nem olvasgatni ilyet.Hidd el nagyon stresszes lesz így a 9honap. Én is millió dolgot elolvastam,minden jel után utanaolvastam és azt értem el hogy mire szültem tele voltam félelemmel és szorongással. Élj egészségesen és esténként simizd a pocid,esetleg énekelj. De igen 14hetig vannak olyan hormonmozgasok ami miatt megszakadhat,a terhesség,ha vannak benned ici-pici vérrögök ami neked nem okoz gondot de egy egy kis sejtcsomonál már gond,van hogy az ember teste betoakodókén kezeli és kilöki.Sokminden történhet,így inkább engedd el az aggodast.
2022. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha aggódsz és stresszelsz akkor 'beteg' lesz a gyereked. Erre kiváló példa én vagyok, anyám nagyon sokat emelt, idegeskedett terhesség alatt és most IBS-em van és szorongásos depresszióm évek óta úgy hogy nincs különösebb okom rá. Én arra vezetem vissza ami az anyaméhben történt. Ha anyum nyugiban kibírta volna a terhességet meg a szoptatást, valószínűleg nem lennék beteg.
2022. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon!

Köszönöm a válaszokat!

2022. júl. 20. 08:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett lepontozva mindenki? Ilyenkor kíváncsi leszek mi nem tetszett a 4,6 válaszomban.
2022. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam ki pontozta le
2022. júl. 20. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 3 hetes vagy, akkor még azt se tudod terhes vagy e, mert csak egy hét múlva kéne megjönnie. Szóval?
2022. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!