Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt lehet? Esetleg...

Mi miatt lehet? Esetleg előfordulhat a terhesség??

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azalia fogamzásgátlót szedek most kezdtem el a 3. Levelet.

Első hónapban 3 hétig barnáztam mellette. Ebben a hónapban meg még nem jött meg.

Hasam fel van puffadva, mármint kicsit nagyobb mint szokott.

És sokszor szurkál a méhemnél és a petefészkemnél. Mi lehet ez? Valaki volt már hasonló helyzetben?


2022. júl. 26. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiből nem lehet megmondani. Vegyél egy tesztet ha bizonytalan vagy.
2022. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ebben a hónapban meg még nem jött meg."


De már meg kellett volna jönnie? Hol tartasz a levélben? Ha a levelet az elmúlt napokban kezdted el akkor most biztosan nem fog megjönni a megvonásos vérzés. Hiszen az a gyógyszermentes szünetben vagy a placebo napokon kezdődik.

2022. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen már meg kellett volna. A 3.level 3. Szemét vettem be tegnap.

Ezt folyamatosan kell szedni 28 db-os.

2022. júl. 27. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan kell szedni akkor placebo tabletták vannak benne. Különben sose jönne meg a megvonásos vérzés.
2022. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt értem. Csak eddig még nem jött meg .

Köszönöm szépen a válaszod.

2022. júl. 27. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már nem is fog megjönni. Mert az aktív tabik alatt már nem kezdődik megvonásos vérzés. Néha előfordul az ilyesmi hiszen mű hormonokat szedsz.
2022. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves vagy köszönöm szépen a válaszod akkor most megnyugodtam.

De azért holnap reggel csinálok egy tesztet a biztonság kedvéért, mert ilyen nálam még nem fordult elő . De ahogy írtad előfordulhat, megnyugodtam. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!❤️

2022. júl. 27. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!