Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha esetleg egy tampon...

Mi van ha esetleg egy tampon benn ragadt? (Vagy nem tudom raktam-e be)

Figyelt kérdés

Soha az életbe nem hittem hogy ez előfordulhat velem…Eleve nem használok tampont, inkább kelyhet. Viszont pecsételő vérzéssel indítottam és a nászutunkra mentünk ráadásul. Emlékszem hogy nem tudtam a tangámra tenni egy tisztaságit, ezért raktam egy tampont mert az biztos hogy nem fog átázni mint sok esetben a kelyhem.

Azt a tampont kivettem arra emlékszem, meg mintha raktam is volna be egy újat….tényleg mintha..pár órával később pedig éreztem hogy a bugyim olyan, na mondom akkor megjött rendesen, ha eddig bírta a tampon. Ki akartam venni de sehol….akárhogy nyúlkálhattam, semmi… felnyúltam teljesen a méhszáj mellé, mögé, mindenfele, de sehol. Azóta is azon gondolkodok, hogy túl sok helyre nem tünhetett el, plusz a sok váladék úgy is kilökné, szóval lehet elfelejtettem feltenni, csak úgy dereng hogy tettem fel.

Ez tegnap este volt, azóta már nagyon kellene fájnia a hasamnak, nem? Pláne hogy szexeltünk is, hiszen ez a nászutunk. Mivel külföldön vagyunk így dokihoz se tudok elmenni.


2023. szept. 29. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Úristen...
2023. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de neked nem szükséges imádkoznod értem 😀
2023. szept. 29. 08:59
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Márpedig le kell menni dokihoz, máshogy nem derül ki. Csak most nem értem a kérdésed, mi mit tudunk segíteni? Akkor fáj majd, ha elszaporodnak rajta a baktériumok, meg lázas is leszel, stb., azt nem kellene megvárni.
2023. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem beszélek ezen a nyelven, azt se tudom merre van a kórház, egy kis tengerparti házban vagyunk az isten háta mögött.
2023. szept. 29. 09:07
 5/14 Laylah ***** válasza:
75%
Ypszilon, nem kell ide doki, egyértelmű, hogy nem rakott be. A hüvely 8-12 cm hosszú, annál beljebb nem mehet a méhszáj miatt. Kézzel is meg kellett volna találni, ha lett volna bent, tekintve, hogy egy tampon kb. 4-5 cm hosszú, egy ujj pedig kb. 8-9. Arról nem is beszélve, hogy szex is volt, ha a férje szerszáma nem 5 centi, akkor mindenképpen feltűnt volna, hogy ott van valami, nem megy beljebb, ahogy szokott. Szóval az 1-es válaszát teljes mértékben osztom.
2023. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi vagy ha raktam volna be, ennyi idő alatt már ki kellett volna esnie kb, nem? Illetve mondom, akárhogy nyúlkáltam nem éreztem sehol. Akkor valószínű fel se raktam? Ugyan hova tudna tűnni. Illetve ennyi idő alatt már lehet be kellett volna lázasodnom
2023. szept. 29. 09:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, erre a válaszra vártam.
2023. szept. 29. 09:10
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én is azt gondolom, hogy mégsem raktál be. Azért is folyt ki. Meg meg is talàltad volna, az valóban nem tud eltűnni. Viszont nem lökődik ki, de megtaláltad volna.
2023. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

5 éve kelyhet használok és nem ázik át. Sztem másik típust keress, nekem is van 5 féle, van éjszakára, nappalra, sportra. Tampont soha nem használnék már, így hogy ismerem a kehely előnyét.


Arra a részre hogy hova tűnt a tampon benned inkább nem reagálnék.

Betudom annak h a nászutadra koncentráltál. Remélem ennyi csak.

2023. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
#6:Mert esett már ki belőled tampon valaha? Változó, hogy bent maradt tampon mikor okoz fertőzésre susp. tüneteket. De reméljük valóban nem tetted be.
2023. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!