Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerlek mondjatok h ez normalis...

Vmsgy.Evi kérdése:

Kerlek mondjatok h ez normalis… 18 vagyok, a menstruaciom 15 evesen jott meg. Azota nem all be egyszeruen a menstruaciom. Voltam nogyogyasznal is kb 1 hete ot megkerdeztem es azt mondta h normalis ha 2-3 napokat kesik. Oke…de (?)

Figyelt kérdés

De en meg mindig nem vagyok nyugodt..

A menstruaciomnak szeptember 30.-án kellett volna megjonnie mert igy irja a telefonomban is a naptar…de mar oktober 2.-a van es semmi.

A ciklusom volt hogy 31 napos volt..aztan 32,33,es mostanaban 33-34 naposak szoktak lenni a ciklusaim.

De a naptar mar 26 napot mutat.

Es soha nem volt ilyen😭

Lehet a stressztol is ilyen? Mert minden túl tudok gondolni jelenleg most is napok óta stresszelek emiatt. Csoda h nem ajultam meg el a sok stressztol….nincs olyan nap amikor ne lenne ami miatt aggodhatnek…

A cukir betegseghez is sajnos kozel allok..igy gyogyszert is szedtem ra 1 es fel evvel ezelott..kerlek segitsetek h mitol lehet ez vagy h normalis e ez?

Koszonom!



2023. okt. 2. 12:14
 1/8 anonim válasza:
6%
Terhes vagy.
2023. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Normális, nyugodj meg!


Ez a páni szorongás viszont nem... egy pszichológussal beszélhetnél.

2023. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez meg rendszeres ciklusnak szamit. Nagyon ritka az, ha valakinek napra pontosan jon meg, mert nem vagyunk gepek.


De mar nem tom hanyadik kerdesed ez, hihetetlen szamomra, hogy meg mindig itt tartasz. Az meg no komment, hogy nem foglalkozol magaddal, nem tartod a dietat, nem mesz utana tovabbra sem a cukor gondjaidnak.


Mit lehetne erre irni? Akkor szenvedj tovabb.

2023. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez még normális
2023. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

2-3 nap eltérés teljesen normális.

A 26 nap mi? Most 26 napot késik? Az nyilván nem jó. De ha csak egyszer van ilyen, akkor valószínűleg nincs semmi baj. Néha még ok nélkül is előfordulhat.

2023. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, higgy a dokinak.

Nekem 30 évesen sem volt napra pontos. +/- 3-4 nap mindig volt, de volt hogy egy hetet késett stresszesebb időszakban.

Akiknek napra pontos mindig, ők vagy elenyésző kisebbség tagjai vagy fogamzásgátlót szednek. Nem vagyunk gépek.

2023. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen normális, te viszont sajnos nem tűnsz annak. Én is pszichológust javasolnék, nagyon jót tenne neked.
2023. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idiotat. Igen terhes vagyok nyilvan mar 3 eve lapul bennem egy gyerkoc
2023. okt. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!