Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mièrt van? Menjek nőgyógyàs...

Ez mièrt van? Menjek nőgyógyàszhoz, mert ez kezd aggasztani?16/L

Figyelt kérdés
Màr egy ideje hamarabb jött meg a szokàsosnál, de szeptemberben egyszer 7.-èn jött meg ( de azt a sulikezdès miatti stresszhez kötöttem) de aztàn 10 nappal kèsőbb megint megjött ès egyszer se fàjt a hasam, nem is èreztem semmit ès csak dèlelőtt volt vèrzès. Aztàn úgy voltam vele, hogy majd helyreàll októberbe, de nem, mert ma màr megint megjött (16 nappal kèsőbb) ès csak reggel fàjt a hasam egy picit! Pedig àltalàban első nap alig bìrok jàrni, most meg...Szerintetek mièrt van ez ìgy? Mit tegyek?

2023. okt. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom, hogy miért van, de mindenképpen érdemes nőgyógyászhoz elmenni.
2023. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mert változnak a hormonjaid. Ilyen korban még nem áll be mindenkinek.
2023. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel igej, menj orvoshoz.

Az egy dolog, hogy fiatal korban normális, ha rendszertelen. De ez már kórosan gyakorinak tűnik, nem árt egy ultrahang.

2023. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az az egy délelőttig tartó vérzés, az nem menstruáció volt. Mennyire volt erős? Rendes erős, piros vérzés volt, kellett rendes betét, vagy inkább csak barnázás, ami a wc papíron/tisztasági betéten látszik? Kicsit korai peteérés lehetett esetleg és ez a mostani a rendes menstruációd (26 napos ciklus). Van bármi más tüneted? Nagyon max. 1 hónapot várj még, de lehet nem árt az óvatosság és a nőgyógyászati vizsgálat.
2023. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!