Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik nagyon erős menstruáci...

Létezik nagyon erős menstruációs hasfájás csak alkatilag?

Figyelt kérdés
Két éve szenvedek nagyon erős görcsöktől, mintha tépnék szét az alhasamat. Egy-két napig tart, utána tűrhető. Voltam orvosoknál, szerintük minden rendben. Csak alkatilag ilyen vagyok. Nem bírom már, szinte fetrengek a hasfájástól, nem hat semmi. 21L

2023. okt. 5. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el fogamzásgátlót szedni
2023. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is így van. Semmi eltérést nem találtak. És a fájdalom teljes skáláján végigmentem az első menstruációm óta beleértve az észre se vettem hogy megjött és a fetrengek a hányásomban remegve, ügyeleten hányáscsillapító és görcsoldó fenékbeszurin át.

Ezek miatt sem értem hogy lehet ez egyrészt normális, másrészt ha alkati lenne miért változik az évek során. Gondolom hormonális okai lehetnek de nem tudom. Megoldást se.

Nemrég szültem is, azóta is többféle volt. Most 2 vérzés teljesen fájdalommentes volt, el se hittem. Előtte meg volt 2 olyam hogy félidőnél görcsöltem úgy mint az első napon szoktam.

Egy káosz az egész, de mivel ultrahangon minden oké, rendszeres pontos a menstruációm így a dokik nem foglalkoznak velem.

Saját megoldásom a flektor por, nospával a kemény első napokra, fekvés, alvás.

2023. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Régen nekem is isszonyatosan fájt mikor megjött sokszor hanytam is a fajdalomtol.

Elkeztem fogamzásgátlót szedni mert nem is ált be lett baratom is. Azóta a verzes enyhebb a gorcsok sokkal gyengébbek.

2023. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell hormonnal tömni magad. Normális, igen.


Nekem pl havonta változik. Egyszer semmi, a következőben meg a falat kaparom :(

2023. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!