Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyásznál mást is...

Magán nőgyógyásznál mást is elkísér a párja?

Figyelt kérdés

Ultrahang és rakszuresre kellene elkísérnem.

Ez normális, vagy furcsán fognak rám nézni?


Így is kényelmetlenül érzem magam, de megígértem páromnak, ha jön a gyerek nem hagyom magára ott sem.

Természetesen engem is érdekel az ultrahang.


Csak kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy tele van nővel az egész, s valószínűleg én leszek ott férfi csak.


2023. okt. 6. 06:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Engem sose kísért még el, terhesen is csak a "nagy" uh-kra. De ha amiatt aggódsz, hogy más mit fog gondolni, nyugi, leszarják. Pláne, hogy azt sem tudják, miért mentek, lehetne akár terhességmegállapítás vagy bármi kora terhes vizsgálat, amire viszont szoktak férfiak is menni (mármint elkísérni).

De egy sima nőgyógyászati vizsgálat kb 5 perc magánban is, az új-n pedig laikusként full semmit nem látsz, szóval nem egy extra izgis dolog.

2023. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Engem mindig elkísér a férjem. Nagyjából mindenhova együtt megyünk. És soha senki nem néz furán. Ki kísérje el a szomszéd?

Ha a párod igényli, hogy elkísérd akkor tedd meg. Az hogy magán vagy állami ilyen szempontból jelentéktelen.

Ez egy tök normális dolog hogy együtt mentek legyen az szívdoki vagy nőgyógyász.

2023. okt. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
De ha nincs gyerek akkor te nem fogsz látni uh-t. Te kint megvárod a váróban. Nincs bemenet a vizsgálatra. Csak hogy tisztázzuk.
2023. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Legutóbb velem volt a párom. Bejött a váróba, sokan voltunk, egy kismamával volt ott a férje, a többi nő egyedül. Így a párom is kiment inkább az autóba. Igazából csak azért ment ki, hogy ne legyen tömegnyomor, nem zavaró, ha valakinek bent van a párja.
2023. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

A többi nő magában irigykedik majd és arra gondol, bárcsak az ő párjuk is ilyen családcentrikus lenne.

Minden normális pasi ha megteheti elkíséri a nőt a terhesgondozásra.

2023. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Azt fogják hinni, hogy te vagy a sofőr. No para. Senki nem foglalkozik vele.
2023. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Sokakat elkísérnek
2023. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
#5 nem terhesgondozásról van szó a kérdésben!
2023. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy terhesgondozás, vagy a meglévő gyerek megy velük (de szvsz az nem lehet kérdés, hogy nem megy a nő a gyerekével kettesben nőgyógyászhoz): "megígértem páromnak, ha jön a gyerek nem hagyom magára ott sem."
2023. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

#9

Ezt a mondatot én is többször elovastam, de úgy értelmezem, hogy ha jön a gyerek = ha majd terhes lesz a nő, akkor elkíséri orvoshoz/szülni. De most még nem terhes és (szerintem) nem is arról van szó, hogy a gyerek megy az anyjához nőgyógyászhoz.


Valaki írta, hogy kint kell majd várnia. Nem így van, a betegnek joga van egy kísérőhöz, akármilyen vizsgálat.

2023. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!