Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön elő újra, meg újra...

Miért jön elő újra, meg újra az alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
2x jártam nődokinál 1-1 hónap különbséggel. Mindkét alkalommal kaptam antibiotikumot méhgyulladásra. Kolposzkópiát is végzett a doki. Eltelt egy hónap és megint fáj a hasam. Miért?? Mit csináljak? Mit ne csináljak?

2023. okt. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kiújult, vagy szövődmény. Irány az orvos.
2023. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
belső szervekben a sz@r táplálkozás okozhat gyulladásokat, kerüld a tejet-tejterméket(állati eredetűre gondolok) glutént és az édes ízeket. cukrot, mézet, édesítőt ,stb. sok zöldséget egyél (ne krumpli és kukorica ) Próbáld ki ezt 2 hónapig, erre ne antibiotikumot egyél, mert még jobban tönkretesz.
2023. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Természetesen orvoshoz fogok menni, de mire oda jutok, gondoltam, megkérdezem, ki mit tanácsol rá addig is.

Táplálkozásbeli problémák hogy okozhatnak méhgyulladást? Az nem az emésztőszervekkel van csak összefüggésben?

Én is jobban örülnék, ha nem kéne antibiotikumot szednem, gimiben még azt tanultam, a gyulladásos betegségekre muszáj azt szedni, mert más nem fog hatni hosszú távon. Utánajàrok.

2023. okt. 7. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Minden belső szervedet begyullasztja, mert első körben béláteresztést okoz. Az orvosok többségének sejtelme nincs ezekről az összefüggésekről. Amerikáig kellett mennem a problémáimmal, mire megoldódtak.
2023. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hangzik jól. :( Köszi még egyszer!
2023. okt. 8. 17:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Novemberben kiderült, hogy nem a méhgyulladás tért vissza, hanem adenomiózisom van.
febr. 23. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez a diéta az endometriozist tökéletesen gyógyítja, a te problémádra is megfelelő.az a helyzet hogy a szar táplálkozás bélgyulladást okoz,a bél áteresztővé válik és a véráramba kikerülnek nem odavaló anyagok. Ezek attól függően hogy hová kerülnek,begyullasztják a szerveinket és ez különböző betegségeket okoz.még valami: napi kajálást 8 órában el kell intézni és utána 16 óra koplalás. Ezalatt csak víz iható.ez elég idő regenerálódni a beleket. Tudom mit beszélek. Chron betegségből gyógyultam.de persze azt csinálsz amit akarsz. Jobbulást.
febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értek egyet azzal, amit írsz. Hol van erről tudományos kutatás? Miért nem ezt javasolják akkor a képzett táplálkozási szakértők és dietetikusok?

Persze, az nem kétség, hogy normálisan kell enni, gyulladást okozó ételeket elhagyni, vagy minimalizálni, de ez teljesen egyéni!

febr. 27. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberek elég egyformán működnek,abszolut nem egyéni a dolog. Sajna a nyugati orvoslás tök hülye sok témában, pl anno az én dietetikusom aki osztotta az észt, egy kövér bálna volt. Ennél többet várnék egy dieteikustól. A kutatás (el kell keserítselek) főleg rád vár. Nézz utána a dolgoknak. Egyébként igen, vannak táplálkozási tanácsadók, akik tudják a megoldást, az enyém egy magyar származású amerikai nő volt, 125 ezres óradíjjal, és tömegek vártak rá, hogy bekerüljenek hozzá.
febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!