Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom. "Szorító"...

Alhasi fájdalom. "Szorító" érzés az alhasban. Mire számíthatok az orvosnál?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje ezzel a problémával küzdök. Most a legutóbbi vérzés óta érzem ezt a fájdalmat. A héten megyek nőgyógyászhoz, de már olyan ideges vagyok, hogy aludni sem tudok miatta.

Nagyon félek attól, hogy mi lehet a bajom.

Mire számíthatok, mire utalhat ez a fájdalom?



2023. okt. 2. 02:50
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Fizikális vizsgálat, hüvelyi ultrahang lesz szerintem, aztán majd kiderül még mi lehet, olyan nagy dolgokra elsőre nem kell számítani, max lesz tenyésztés még.
2023. okt. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vizsgálat menetével tisztában vagyok, járok nőgyógyászhoz évente.

Csak az eredménytől félek nagyon. Mi okozhatja a fájdalmat?

Akinek esetleg volt ilyen, nálatok mi volt a gond?

2023. okt. 2. 07:05
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A válaszban ott van, hogy most nem biztos, hogy sok minden ki fog derülni. Ultrahanggal kiderülhet egy esetleges polip, sárgatest vérzés, kóros hasi folyadék, nyugvó vagy kipukkant cysta, gyulladási kórképek, stb., most felsorolni mindent nem lehet. Lehet akármilyen térfoglaló folyamat is. Az is elképzelhető, hogy nem nőgyógyászati proibléma.
2023. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!