Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan eszembe jut a dokim?

Figyelt kérdés

Na igazából ez fura lesz. Őszintén szólva magam sem tudom miből eredhet, vagy mennyire normális. Gondolom nem az amúgy…

Nem vagyok kislány, aki először ment nőgyógyászhoz, szültem már két gyereket, volt egy ciszta eltávolításom is, amik miatt kb 30 nőgyógyásznál fordultam meg életem során, de ilyet még nem tapasztaltam.

A második gyerekemet már ennél a dokinál szültem, hozzájártam terhesgondozásra, először nem volt szimpi, de utána jófejnek tűnt.

Ahogy tudom, mindenkivel poénkodik, mindenkinek megjegyzi a kórtörténetét, még az életét is. Tehát ezt úgy tudom róla.

Igazából nagyon közvetlen, nagydumás, 4 hónapja szültem nála, most megint elmentem hozzá és rögtön kérdezte is, hogy vannak a gyerekek, kislányom hogy viszonyul hozzá, hogy cseperedik a kisfiam. Szóval ez nekem tök menő, hogy így mindenkit észben tud tartani, még ezt is. Ráadásul amikor nézett uh-n és az alkarja hozzáért a lábamhoz pár másodpercig, el se húztam onnan, pedig magamat ismerve ösztönesen mozdítottam volna el onnan, de nem tettem. Szerintem ilyeneket miatt is, elkezdtem így a tökjófej dokiból átmenni abba, hogy kb minden nap eszembe jut..

Na most ilyenkor ez normális vagy váltsak orvost?


29/N



#doki #Eszembejur
2023. okt. 7. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal válts orvost! A férjed ilyenkor nem jut eszedbe?
2023. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Annyira durva a helyzet vagy mi?Miért ne jutna? Nem akarok a dokival kikezdeni. Amúgy sajnálnám, mert szerintem egy normális, jó szakember..
2023. okt. 7. 23:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te a lábad otthagyod az alkarján, és napi szinten, többször is az eszedbe jut,az már több mint szimpátia.


Eszedbe jut a férjed oké. Mi történik utána a gondolataiban?

2023. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem fantáziálok róla igazából. Én úgy gondoltam, hogyha ez az orvos részéről nem vált át, mert gondolom én is csak egy munkadarab vagyok neki, akkor én talán el tudok vonatkoztatni ettől. Bár a szerencsee,hogy ott bent nála nem érzek semmi különöset, csak éppen gondolom annyira közelinek érzem, hogy nem húztam el, de szerintem ez neki nem tűnt fel. Biztos más nőkkel is előfordult ez már..

Nem fiatal doki egyébként, édesapám lehetne

2023. okt. 7. 23:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódsz hozzá? Hogy érzed?

Ha átváltana, és nem csak"munkadarabként" tekintene rád, mit tennél?

2023. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5-os. Ez a veszély nem fenyeget… náluk ez nagyon tiltott amúgyis. de nyilvánvalóan semmit, szeretem a férjem
2023. okt. 7. 23:45
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Akkor fölösleges a kérdés. Nincs probléma!


UI. Az orvos is ember. Biztosan van rá példa, hogy összeszűrte a levet a páciensel.

Bogarat tettem a füledbe? 😆

2023. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es. Hát lehet, bár nehezen tudom elképzelni
2023. okt. 7. 23:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hidd el. Előfordul az ilyen! Jobb helyeken is! 😆

Nincs ezzel baj, ez ilyen 😉

2023. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és pont velem, mi? 😂
2023. okt. 7. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!