Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Ez aranyér vajon?Vagy inkább endometriózis csomó? Van több nōi problémám is.

Figyelt kérdés
Olyan 5 hónapja vettem észre a végbél körül egy csomót, olyan mintha kint és bent is lenne. Vannak napok mikor nagyon fáj olyankor a háromszorosára nō, de olyankor nagyon kemény is. Mikor kevésbé fáj akkor puha a csomó. Menstruációkor vérzik is kicsit. Sokat iszok, nagyon sok rostot is eszek és mozgok is. Minden kúpot, krémet használtam már, de nem múlt el. Szerdán megyek orvoshoz.
2023. okt. 8. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az endometriózisnak köze nincs ehhez, ez aranyér.
2023. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az endometriozis az valami egeszen mas.

Ha netan megsem aranyer lenne, menstruacio elott, alatt annyira verzekeny az ember, hogy nekem pl az inyem csak akkor verzik, gyantazasnal pici vercseppek jelennek meg.

Orvosnak mutasd meg.

2023. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem más. Endometriózisom van. Attól van ez a probléma mondta az orvos.
2023. okt. 14. 07:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát te valamit nagyon félreértettél.
2023. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még hallani jól hallok😂 a beleket érinti ezért van ilyen panaszom.
2023. okt. 14. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az endometriózos érinti a beleket, de nem így. A csomó a végbeleden aranyér.
2023. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs aranyerem. Voltam tükrözésen és az ultrahangon is lehet látni mivel belülről van és az endometriózishoz van köze, csak akkor vérzik mikor menstruálok. Nincs köze az aranyérhez. Nem is olyan panaszaim vannak.
2023. okt. 14. 10:40
 8/8 Milagros válasza:
Kerdezo. Van ilyen, nem hallottad roszul ! Sok monek a huvely bementnel is van. Ez a rohadt betegseg kiszamithatatlan. Van akinek koldoknel is van. Egyutt erzek veled. En is beteg vagyok :(
2023. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!