Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy a pisilés?

Miért nem megy a pisilés?

Figyelt kérdés

Eddig rendesen pisiltem most este hiába ülök a wc-re jön egy két csepp és utána faj az alhasam és érzem az ingert de nem jön. Az első probalkozasnal lehet láttam egy nagyon pici vért, de nem biztos. Nem tudok így aludni se, érzem hogy meg kéne pisilni de hiába ülök a wc-n.

Eddig semmi bajom nem volt!! Mit csináljak? 16 éves lány vagyok..


2023. okt. 9. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy esetleg felfáztál?
2023. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a hólyaghurutnak. És jó lenne, ha elmennel egy urológushoz is aki ír fel neked rá gyógyszert.

Addig is igyál sokat. Tőzegafonya kapható recept nélkül is a patikában. Jobbulast neked.

2023. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés (felfázás)
2023. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok inni mert félek hogy az se fog kijönni és rosszabb lesz, plusz így nem tudok elaludni se.:(((
2023. okt. 9. 22:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Az kozrejatszhat hogy a barátommal legutóbb amikor így eggyutt voltunk (szombat) akkor is volt egy kis vérzés?
2023. okt. 9. 22:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár alkalmat gyakran követi húgyúti fertőzés. Háziorvos tud rá felírni antibiotikumot, addig is igyál sokat, mert így csak rosszabb lesz (hirtelen és nagyon rosszabb tud lenni).
2023. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ittam egy picit, megpróbálok aludni és remélem ez holnapra javul, de mindenképp megyek orvoshoz. Az imént megint probaltam pisilni de megint csak pár csepp jött és ismét picit véres volt tehát nem vágok meg megbolondulva szerencsére.
2023. okt. 9. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti felfázás.
2023. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat, ki fog jönni, eleinte lehet hogy sűrűbb lesz, de minél többet iszol annál jobban felhígul és a baktériumok sem tudnak megtapadni egy idő után, ha nem pisilsz könnyebben elszaporodnak. Saját tapasztalatom alapján mondom, már volt egy párszor felfázásom. Mindig elmúlt magától és pont akkor jött ki rajtam amikor nem ittam semmit.
2023. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha barátoddal voltál (gumi nélkül), tőle is elkaphattad, ha mondjuk neki is kicsit elszaporodtak a baktériumok simán lehet hogy elkaptad, de előfordul az ilyen...
2023. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!