Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől duzzadt meg?:/

Mitől duzzadt meg?:/

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal és erősen próbálta berakni de még nem voltam nedves. Aztan segitettem es meg is nyalaztam, de megis ahol erosebben odanyomta a bejarat alatt nagyon megduzzadt a punc”m es erzodik hogy igazabol az izomzat faj es valami van vele.

Mitol lehet ez? Es mennyi ido meg elmulik?

Voltatok mar igy? :(

Eleg zavaro es faj is sajnos


2023. okt. 10. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod valószínűleg :D akinek érzékenyebb a bőre már egy erősebb irritaciotol is megduzzad

Én nagyon max 2 napot tippelnék mire elmúlik, főleg ha csak viszonylag a felszínen érzed hogy fáj.

Nyilván ha elviselhetetlen, mélyebben is érzel fájdalmat, nem javul stb akkor irány az orvos

Nem feszülj rá, ha jól értem nem a hüvelyed vagy akármelyik bejárat fáj, hanem csak a gát a kettő között? Mert oda nyomástól ott még szárazon se tud túl nagy probléma lenni. Esetleg keress rá valami intim krémet ami nyugtatja a felületet, es ha tudod hogy nehezen nedvesedsz stb, akkor a síkosító mondanom sem kell hogy csodaszer

2023. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá a párodra, hogy várja meg a bedugást míg paraszimpatikus állapotba kerülsz. Ha erősködik, akkor csiszoló papírral verd ki a farkát.
2023. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kidörzsölte.
2023. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy képet tudnál csatolni?
2023. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nehogy képet csatolj, perverz csak.
2023. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván...
2023. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyes köszi a választ. Igen a gát duzzadt. Érződik hogy az izomzat vagy nem is tudom :/
2023. okt. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!