Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl lehet? örökös pattanások...

Mitöl lehet? örökös pattanások.16F

Figyelt kérdés

tudni kell rólam hogy zsíros az arcbőröm de ha rendesen mosom és kenem akkor normális szokott lenni.

Tavaly tél előtt voltak pattanásaim kiprobáltam sok mindent de nem segítettek aztan ajánlották nekem az akneroxid(kék tubusos) 50mg/g os változatát és nagyon bevált szépen leszáritotta és ujjak nem is jöttek + arcradirt használtam. Persze tettem is érte édességeket nem ettem cukros dolgokat probáltam kivonni az étkezésemböl, és ha egyszer-egyszer pizzát ettem például akkor sem jöttek ki. Nyáron nem használtam a krémet és azóta megint szenvedek,nyár végén ujra megvettem de már az erösebbet a 100mg/g-osat és valamilyen szinten használ is de nem annyira mint régen, plusz mostmár egy kicsit be is kettyóztam szerintem, minden élelmiszeren nézem hogy mit tartalmaz semmiféle cukrot nem nagyon eszem-iszom, édességek nuku és mégis 1 hétnél tovább nem tudom normálisan tartani az arcomat utána kijönnek beduzzadnak lekezelem őket az is pár nap sikerül leszárítani és jó esetben talán 1 hétig néz ki normálisan az arcom, ezáltal hegek is vannak szépszámmal...Mivel elkezdtem gyurni és tömegelek én már arra is gondoltam hogy a rengetek kaja miatt... dehát szinte csak barna rizs hus és zöldségekröl beszélünk...Belsöleges tisztitó kúra kéne nekem vagy vmi más? Nagyon FONTOS lenne



#pizza #pattanás #mitesszer #heg #aloe vera #Akneroxid #duzzadt pattanás #beduzzadt pattanás
2014. nov. 22. 22:06
 1/7 anonim válasza:
szia! nem tudom, hogy hány éves vagy?! én 16. tinikor. sajnos, nekem is rengeteg van. kb 4 hete mentem el kozmetikushoz, nagyon ajánlom, 2hétig szép sima volt az arcom, most megint kijöttek, igaz nem annyi amennyi volt szerencsére, csak egy pár van. plusz a kozmetikusom ajánlt is egy krémet, nagyon bevált,biodroga puran formula. nekem bevált, ajánlani tudom
2014. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mint irtam én is:) 16F

Értem, és kozmetikustól vetted vagy boltban és ha boltban akkor hol ha megtudhatom?:)

2014. nov. 22. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kozmetikustól vette,ő ugyanis ajánl termékeket.
2014. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz is!
2014. nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

első válaszoló vagyok, és igen kozmetikustól vettem.

bocsi nem vettem észre, hogy odaírtad a korod.

2014. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jarj szolariumba az leszaritja a pattanasokat vagymi:DDd mondjuk en nem vagyok pattanasos de hallottam hogyy ez bevalt sok embernel:) szoval szerintem probald meg:)
2014. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Patrik 94 válasza:
A rengeteg kaja is rátehet kicsit,legfőképp a nagymennyiségü fehérjebevitel,ha teheted nagyrészt omega3 zsirokban gazdag húsokat fogysz pl lazac,pisztráng,hekk ezek jót fognak tenni a bőrödnek.Iletve mindenképp egészicsd ki az étrended egy jó multivitamin csomaggal(ha eddig még nem teted)pl:Scitec multi pro plus vagy valami ehez hasonló.
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!