Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja, hogy menstruáció...

Mi okozhatja, hogy menstruáció előtt 5-7 nappal már egy egy vércsepp megjelenik? Egy orvos sem foglalkozik vele.

Figyelt kérdés
Ez rendszeres.
2023. okt. 10. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mért vannak különböző hajszínek és vércsoportok? ... Normál variáció.
2023. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm. Nagy élmény egyébként. Alapban nagyon rövidek a ciklusaim,22 napnál már örülök, mint majom a micsodájának. És akkor elkezd cseppezni előtte egy héttel, megvan 3 napig aztán boldogít a barna majd egy 5 napig még.
2023. okt. 10. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Progeszteronhiány, amit okozhat pajzsmirigygond, magas prolaktinszint stb
2023. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit én maszekul nézettem TSH, T3, T4, anti tpo, ezek jók. Mást nem tudom hogy kell. Nem értek hozzá, nőgyógyászt nem érdekli igazán.
2023. okt. 10. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni és olyankor azt hiszem, hogy meg fog jönni. Múlt hónapban valamiért meg is jött 1 héttel korábban, de van, hogy utána 1 hétig nem jön meg és végig idegeskedem, hogy nehogy váratlanul elkezdjek vérezni. Utálom ezt a szrt, pedig már lassan 15 éve boldogít és még mindig nincs 2 egymást követő egyforma hosszúságú ciklusom... Jó lenne, ha kitalálnának már valamit, amivel meg lehet szüntetni biztonságosan a menstruációt, mert engem már teljesen kikészít minden téren.
2023. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul nekem 7 napig tart és még a végén is elég erős a vérzésem, az első napokban meg Niagara. 🙄
2023. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!