Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betét és/vagy mosható...

Mosható betét és/vagy mosható menstruációs bugyi bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Megéri anyagilag? Melyik márkát használjátok? Mi vitt rá hogy ilyet használjatok? Sikerült kiváltani 100%-ban az egyszer használatos termékeket?

2023. okt. 9. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Valakinek biztos. Én sosem használnék.
2023. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Kehelyre nem gondoltál még?
2023. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Redy bugyikat használok. Kb 3 évente elhasználodnak nekem. Amit 3 eve vettem, azoknal 3bol 2 mar picit ereszt. De azokat pl otthonra ejszakara hasznalom gyenge napokon.


Szoval kb 5 bugyival ki lehet birni kenyelmesen egy ciklust ha kezzel mosod frissen. En a ciklus vegen gepbe is berakom.


Soha nem hasznalnek ujra betetet. Nem is az ar miatt mert az nem feltetlen teeul meg, az ciklusfuggo. De nem dorzsol, nem nyom, nem csuszik el, nem akad el. De foleg az hogy en minsen betettol viszkettem mar harmadik nap nem viseltem el magamon. Ezeknek meg a belseje pamut. Nagyon gyenged.


Nekem gyenge verzeshez flow-k vannak. A brazil nem valt be mert annak vekonyabb az alja. A power ++ meg szuper az eros napokra. Az eleg massziv, egyel nagyobb meret javasolt mint a tobbibol (de ingyen cserelnek meretet).

Szoval en eskuszom a redy bugyikra es mindenkinek csak ajanlani tudom.


Ismerek olyat aki a moshato betetre eskuszik de nekem azok pl nem valtak be.

2023. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia. Én a Meskáról rendeltem először 2 db mosható betétet, mert nagyon kíváncsi voltam. De nagyon- nagyon kellemesen csalódtam, így rendeltem pluszba még. Azóta nem használtam eldobhatót. Sokkal kényelmesebb, mint az eldobható. Cserénél én kiöblítem kézzel, úgy megy a szennyesbe, vagy egyből a mosógépbe.
2023. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is thisisredy bugyit használok. Nagyon szkeptikus voltam de eszméletlenül bevált. Nagyon kényelmes. Nem dörzsöl nem irritál. Én rosszul vagyok a vértől de ezt simán kimosom kézzel.
2023. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!