Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menstruációm,...

5 napja késik a menstruációm, viszont a párommal védekeztünk mindig,nem történt óvszerbaleset. Eléggé stresszes időszakom van. Vannak a menstruációs tüneteim,amik szoktak lenni, de mégsem jön meg. Szerintetek a stressz miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 03:14
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem terhes vagy.
2023. okt. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg igen. Jártál már így korábban?

Egyébként ha ennyire a stresszre gyanakszol főleg vegyél egy tesztet, mert megnyugszol, es valószínűleg még előbb meg is fog jönni

2023. okt. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Még egy hetet várjál, vegyél tesztet és kiderül, bár ha védekeztetek és semmilyen módos nem juthatott be semmi, akkor nem hiszem, hogy terhesség. Anno volt nekem olyan barátnőm, akinek hirtelen 1 hetet késett, addig sosem, ráadásul mi nem használtunk óvszert. Szóval ez még nem biztos, hogy az. Egyébként a stressz miatt is lehet.
2023. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy terhesség, de ennyi késésnél én már elsütnék egy tesztet, biztos, ami biztos. Jobb azt a kicsi esélyt is kizárni. Valószínűbb a stressz.
2023. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Tesztelj. Ha negatív és egy hét múlva sem jön meg, tesztelj újra. Ha az is negatív, akkor nem vagy terhes, előfordul néha, hogy kimarad egy menstruáció. Ha a következő rendben megjön, akkor semmi további teendőd nincs. És igen, a stressz (is) okozhat vérzéskimaradást.
2023. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés nem késés. Egy normális ciklus 25-37 napos.
2023. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!