Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legutobb szeptember 10 én...

Legutobb szeptember 10 én jott meg most kellett volna megjonnie 9/10 én vajon terhes lehetek vagy daganatos betegsegem van?

Figyelt kérdés
A baratommal ha nemi eletet elunk mindig megnezem utana az ovszert nem e szakadt ki, belem sose vegzi el a dolgat a vegen, esetleg az egyetem miatti stressz es a sok C vitamin amit szedek ez lehetne a gond hogy meg nem jott meg mar nagyon kezdek aggodni . Eddig mindig 25-26 napon belul +-2-3nap megjott most viszont meg a hasam se faj csak neha neha de nem ahogy szokott ,lehet daganatos betegseg allna a hatterben?
2023. okt. 11. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy megis terhes lennek de az igy kb lehetetlen
2023. okt. 11. 09:41
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Elég ha "csak egy kicsit bedugom"-ot játszotok. Vegyél terhességi tesztet.
2023. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Negativ vettem tegnap es nem jatszunk kicsit bedugom-ot mint mindtam ha szeretkezunk ovszerrel es akkor se belem megy el hanem az ovszerbe miutan kihuzza
2023. okt. 11. 10:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyi nap késés egészseges embernél is belefér.

Rengeteg oka lehet

2023. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem késés... 26-37 napos kb a normális ciklus.
2023. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy hetet és tesztelj újra ha addig sem jön meg. Ha az is negatív, de nincs egyéb tüneted, akkor várd meg a következő ciklust, ezernyi okból kimaradhat néha egy (stressz tipikusan ilyen), egészséges nőknél is. Daganat: évente járj rákszűrésre, így a méhnyakrák felől nyugodt lehetsz. Ciklusproblémákat, ha rendszeresen kimarad, össze-vissza jön meg, pecsételő vérzés van 2 ciklus között, fájdalmas, görcseid vannak stb., okozhat egyébként mióma vagy ciszta is, és még sok más dolog, de ilyen idős korban azért a rák lenne az utolsó, amire gondolnék.
2023. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Stressz simán tologathatja.

De, hogy megnyugodj tesztelj újra.

2023. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tesztelt megint es semmi negativ a hasam faj egy 1,5 napja remelem ez ennek a jele
2023. okt. 13. 10:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Es végre megjon🫠
2023. okt. 13. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg jön, akkor nyugodj meg. Stressz és a rendszertelen ciklus, borult hormonok aggasztó
2023. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!