Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia?

Inkontinencia?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Szex közben bepisiltem azóta nem voltunk együtt a férjemmel.

Ma maszturbáltam és szintúgy jött ki vizelet :(

Köhögés,nevetés közben is előfordul

Hova tudok fordulni ezzel a problémával?

2éve szültem

2023. okt. 12. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azóta folyamatosan fennáll ez a probléma, vagy most kezdődött?

Én a helyedben intimtornával próbálkoznék első körben (ha van a környéketeken, akkor esetleg a szülés utáni kismamatorna is beválhat, főleg ha tényleg a szülés óta van panaszod).

De a dokit is megkeresheted (nem tudom, milyen orvos foglalkozik ilyesmivel, szóval én a házidokihoz fordulnék).

Ja, és régebben olvastam valami otthoni gyakorlatokról is, aminél mondjuk pisilés közben kell "elzárni" a vizeletsugarat meg hasonlók, az is segít elvileg kontrollálni a lenti izmokat.

2023. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Előtte volt bármi jellegű problémád ezzel?

Érdemes lenne kifejteni az életviteledet, mert lehet, az is közrejátszhat.

2023. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, már megoldódott a probléma, de ha nem, akkor érdemes lenne kicsit komolyabban foglalkoznod a kérdéssel, annak minden vetületével.
2023. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!