Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha szúr a bal petefészkem...

Néha szúr a bal petefészkem és fáj a hüvelyfalam és környéke mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
+ sűrű fehér folyás,és kemény ,feszes has... ...légyszi aki tud válaszoljon ,de kérem rendesen... köszi =)
2010. okt. 18. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem most vagy a ciklusod felénél és peteérésed van. Ha nem, akkor okozhatja felfázás, ciszta, vagy gyulladás.
2010. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok és én is arra gondoltam h vagy ciszta vagy megfáztam am köv. hónap 3-dika körül kell h megjöjjön sza nem tom....=S kicsit félek (nem mert naon félek)
2010. okt. 18. 19:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Utoljára mikor jött meg?
2010. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hát, ha már tippelgetnem kell ,akkor bakteriális fertőzés + kismedence gyulladás kezdődő petefészek gyulladással...



ha meg nem tippelgetek, akkor azt mondom, hogy ideje nőgyógyászhoz menni

2010. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
e hónap negyedikén jött meg legutóbb ..és akarok nőgyógyászhoz menni azt hajkurászok vagy 1 hónapja....
2010. okt. 18. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Fura, én azt hittem csak be kell jelentkezni, és odamenni a megadott időpontban ... nekem eddig nem mondta a barátnőm, hogy le kell vadászni egyet, vagy kergetni kell őket, hogy kivizsgáljanak ... gondolkozz már! Az egészséged a tét!
2010. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm h osztasz de nekem nem mind1 h ki turkál bennem könyékig és eddig még nem voltam nődokinál naon ész.... és tom h az egészségem a tét nem is szándékozom vele játszani....meg ha már itt tartunk nem osztani kellene te állat hanem valami hasznosnak mondható ötletet írni....
2010. okt. 19. 11:18
 8/16 A kérdező kommentje:
az utolsónak szól:igen lett volna időpontom csak egy HENTEShez...és köszi nem hiányzik egy sepsis ...
2010. okt. 19. 17:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap menj el a háziorvosodhoz, hátha tud valamit mondani, amíg nődokit nem találsz. De tényleg, mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt, amilyen hamar csak tudsz.
2010. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
pénteken megyek sikerült találnom :)
2010. okt. 20. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!