Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha szúr a bal petefészkem...

Néha szúr a bal petefészkem és fáj a hüvelyfalam és környéke mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
+ sűrű fehér folyás,és kemény ,feszes has... ...légyszi aki tud válaszoljon ,de kérem rendesen... köszi =)
2010. okt. 18. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Te állat!"

A kúltúra kivágja nálad a biztosítékot!

Ráadásúl normális választ írt a válaszoló akire így ráförmedsz!

Okos vagy, nem mondom!

2010. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megvédtél nagyon aranyos vagy, ha nő, akkor már be is jössz. :P

De egy picit igaza van a kérdezőnek is... elvetettem a sulykot, szóval vállalom és nehari... örülök, hogy találtál dokit, remélem gond sem lesz!


Üdv. 25/f (Az állat!)

2010. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hentesek nincsenek,ha megfizetsz egy nődokit,máris nem bunko mint a normál sztk-s rendelésen.

Bejelentkezel,elmondod mi a bajod és mehetsz is.

egy honap alatt simán lehet 20t is találni,tehát annyi ideje fennál ez a probléma???ha igen,akkor nagyon okos vagy hogy csak hajkurásztad a dokit,egy gyulladás ha elfajul,akár meddő is lehetsz utána.

2010. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit, csak nem értettem miért volt egyből harapós!

Ja, nem lány vagyok!

Üdv

2010. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

tegnap 22:55

ne haragudj h lecsesztelek de nagyon félek :'( és igen is vannak hentes dokik ...am a válaszokat köszönöm...tén ne haragudj

2010. okt. 21. 16:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs hentes,max nem figyel annyira ha nem fizetős rendelésre mész....láttál már valakit fél lábbal távozni nődokitol???:))
2010. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!