Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos vizsgálattal kapcsolatban...

Pcos vizsgálattal kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Mennék ilyen vérvételes vizsgálatra, ahol olvastam, hogy a ciklus 2-4 napján ajánlott menni és szükség van arra, hogy vizeletet is vigyek magammal. De a labornak az oldalán azt olvastam, hogy vizelet vizsgálatot nem érdemes menstruációkor végezni. Tehát nem értem, hogy akkor kéne mennem vizsgálatra mikor megvan de közben ne olyan vizeletet vigyek amikor megvan.
2023. okt. 18. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Több vizsgálathoz is a ciklus 2-4. napján kell vér és vizelet, ezekben az esetekben nem zavaró a vér jelenléte a vizeletben, mert nem azt nézik, de egyébként sok általános, pl. gyulladást keresnek vizsgálatba bezavarhat. Töröld meg magad intim törlővel előtte, és úgy pisilj.
2023. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!