Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 49 eves vagyok. Tavaly szeptem...

49 eves vagyok. Tavaly szeptemberben menstrualtam, most újra vérzek. 1 év után is előfordul? Novemberbe kell mennem vizsgálatra. Tavaly októberben p1 volt és minden rendben. Más is járt így, h visszajött??

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor néha szerintem lehet még ilyen, viszont barátnőmnek mióma miatt "jött vissza". Ő amúgy nagyon görcsölt is, és annyira ömlött belőle a vér, hogy dolgozni sem tudott menni...

Szerintem novemberben mindenképpen jelezd, ellenőrizzék, hogy neked nincs-e ilyesmi.

2023. okt. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a menopauza ilyen. De egy kivizsgálás sosem árt.
2023. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Anyukám most lesz 53 éves, neki is évekkel ezelőtt elkezdődött, hol nem volt menstruációja 1-1,5 évig, aztán pár ciklus visszatért, majd megint nem volt, megint volt.. Most már egy ideje elmúlt neki, talán végleg.. De megszenvedett a menopauzával rendesen.. A hőhullámok még mindig tartanak szegénynél, de már nem annyira vészesen.
2023. okt. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem görcs nélkül jött meg, bár sosem szoktam görcsölni..

Remelem nem lesz gon 🙏

2023. okt. 19. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Sok orvoshoz menés, és vizsgálat. Ritka ha valaki, teherbe tud esni ilyenkor. Kovid oltás is vissza hozta a menstruációt, valakire az ellenkezője igaz. A környezezemben halottam. Jó egészséget kívánok
2023. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!