Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előfordulhat, hogy szeptembert...

Előfordulhat, hogy szeptembertől nem lesz tanítás?

Figyelt kérdés

Néhányan azt állítják,hogy a jelenlegi helyzet miatt nem lesz oktatás, mivel nem tudják majd fűteni az iskolákat stb stb...

Az állam mégiscsak fizeti a rezsit, nem?


2022. aug. 13. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben még nincs fűtés, akármi is lesz a téli szünetig gondolom kihúzzák. Online oktatást országosan nem hiszem, hogy elrendelnének, szünetet meg pláne nem, legfeljebb a téli szünetet hosszabbítják meg.
2022. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is a téli hónapokra gondoltam, hogy esetleg az lesz húzós kicsit.
2022. aug. 13. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fűtési szezon még odébb van.


Ha az iskolákat nem tudják fűteni akkor az önkormányzatokat, kormányhivatalokat, egészségügyi intézményeket, múzeumokat, állam által fenntartott menekültszállásokat, idősotthonokat, bölcsődéket, óvodákat, családsegítő intézményeket stb sem tudják majd fűteni. Naivság azt hinni, hogy csak az iskolákat zárják be és a többi meg működik ugyanúgy, mint eddig.



Szerintem az állam kifizeti a közintézmények rezsijét és nem lesz digitális oktatás.

2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én remélem h a bme átáll online ra mert utálok bejárni
2022. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!