Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét előtt állunk....

Orrmandula műtét előtt állunk. Szeptember elején beteg lett a gyermekem. Azóta is köhög de csak reggel. Az altató orvos szerint akkor műthető ha nem köhög. Előfordult ez mással is, hogy emiatt elmaradt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy így nem műthető,de akkor egész nyárig nem is lesz az főleg,ha jár oviba. Májusban kaptuk a szeptemberi időpontot. Egész nyáron nem volt beteg,de ahogy elkezdett oviba járni, két nap után kidőlt. Sőt az egész családon végig ment.
2023. szept. 22. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Májusban el kellett volna mondani, hogy a gyerek az oszi-teli időszakot végig köhögi, akkor adtak volna a nyárra. Így marad a következő év tavasza, nyara.
2023. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj,de pont amiatt mentünk mert hónapok óta Köhögött. Én nem vagyok orvos,ezt neki is kellett volna tudni.
2023. szept. 22. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mit? Hogy mindig köhög a hűvös hónapokban? Orvos, nem mindenttudó.
2023. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem mindenható.

Nyárra már nem volt szabad időpont. Szabadságon is voltak.

Csak nem értem miért kell ilyen stílusban válaszolni, mostanában minden ember olyan lekezelően válaszol. Tisztelet a kivételnek. Látszik miért tart ott a világ ahol.

2023. szept. 22. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
3: Hogy a francba nem tudható, hogy egy gyerek, akinek orrmandula műtétre van szüksége, hogy az őszi-téli hónapokban kb non-stop beteg és lutri, hogy az adott időpontban meg tudják-e műteni. Vis major mindig van. De ez egy kalkulálható "vis major" lett volna. Jah, hogy nincs elég orvos és időpont...az rendszer szintű probléma. Viszont olyat mondani, hogy az orvos nem tudhatta nem épp fair. De tudhatta, csak ő sem tud mit csinálni. Remélte, hogy nem lesz beteg.
2023. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mondták, hogy műtét előtt vegyük ki jó egy héttel a gyereket a közösségből. Ez miatt a nagyot is ki fogjuk, hogy nehogy halasszák.
2023. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy terveztem, hogy egy héttel a műtét előtt már nem megy közösségbe. De szeptember elején két nap ovi után beteg lett. És sajnos a köhögés még tart.

Náthàval kezdődött,mikor említettem a gyermekorvosnak ,hogy a műtétig nem venném oviba azt mondta felesleges otthon tartani ennyi idővel előtte. Másnap már láza is volt és elkezdett nagyon köhögni. Füle is begyulladt. Na ezek után már az orvos is úgy gondolta, hogy jobb ha itthon marad a gyerek.

2023. szept. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!