Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy elmúlt a...

Lehetséges, hogy elmúlt a hüvelygombám, ami 3 éve jelentkezett?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve észrevettem, hogy hüvelygombám van. Akkor még csak 15 voltam, szóval nem mertem szólni senkinek, sőt akkor még azt se tudtam hogy mi is az pontosan. Ma már tudom, de azóta elmúltak a viszkető tünetek, igaz párszor kezelgettem itthon gyógyteákkal, mert anyukám tud csinálni gyógyteákat, és ért is hozzájuk, hogy melyik mire jó. Azóta kb egyszer fordult elő, hogy elkezdett viszketni. Ez azt jelenti, hogy még mindig van hüvelygombám, de akkor miért nem viszket? mellesleg a túlzott hüvelyváladék is a hüvelygomba egyik tünete? mert nálam inkább az észlelhető... ha még mindig van hüvelygombám, akkor lehet tőle komoly bajom? még így is, hogy évek óta nem viszketett, csak egyszer? lenne értelme kezeltetnem?
2009. jan. 2. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer kialakult akkor az már mindig is a szervezetbe fog maradni, változó lesz h mikor jön ki, lehet évente 1x, de lehet sűrűbben elő fog fordulni.

Menj el nődokihoz és orvosolja a panaszod, de ha nem is akarsz elmenni, akkor a gyógyszertárba lehet kapni Canesten kombit és az jó rá.

2009. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!