Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjszakai betétet ti mindig...

Az éjszakai betétet ti mindig a hosszabb részével teszitek hátra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy elvileg úgy kell, hogy a szárnyakhoz képest hosszabb vége legyen hátrafelé, de valóban így is csinálja mindenki? Mi lesz akkor, ha megfordítjuk és előre kerül a hosszabbik fele? Vagy a Libresse esetén (ami ugye eltérő alakú elöl és hátul) fordítva tesszük a bugyiba?

2023. okt. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Pistike te a szadra tedd. Mindenki jobban jar :)
2023. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy?


Szerintem el tudod dönteni, hogy hol, mennyire vagy véres általában reggelre, na ez alapján ragaszd be. Nyilván ha hátul vagy mindig véresebb nincs értelme úgy beragasztani, hogy hátul ne legyen elég rész a betétből (vagy fordítva)

2023. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én mindig :)
2023. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én előre teszem a hosszabb végét, napközben is, mert nekem valahogy olyan az anatómiám, hogy a nagyajkak előre vezetik a vért.
2023. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!