Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Egész éjszaka fájt, és keményedett a hasam. Tegnap az nst is mutatott fájásokat. Mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
remélem még nagyon sokáig fogsz élni ;)... szerintem az, hogy mikor fogsz szülni, az legalább annyira változó emberenként, mint az, hogy kinek milyen tünetei vannak, vagy nincsenek teherbeeséskor. kitartás, hamarosan kezedben fogod tartani a babádat. (én meg remélem, hamarosan leszek olyan helyzetben, mint te :))
2009. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 20án szültem úgy, hogy előtte lévő héten szerdán(10én) mutatott az nst fájásokat, a doki arra a hétvégére jósolta, a picurt, ő még bent maradt egy kicsit. És nekem 20ig folyamatosan hol jobban, hol kevésbé fájt a pocakom, húzódott a derekam, de a 35. héttől. (nálam elment a magzatvíz, előzmények nélkül(bár lehet az volt az előzmény, hogy nem voltak fájások éjjel:)), így nem tudom azt mondani, hogy ha ezt meg azt érzed, akkor már szülsz)

De teljesen egyén függő. Türelem, nincs már sok hátra:)

Szép szülést:)

2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!