Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön a megvonásos vérzésem?

Kókusz8 kérdése:

Nem jön a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés
Hüvelygyűrűt kezdtem el alkalmazni szept.1-től (hajnali órákban). Nem 21. hanem 20. Nap vettem le, de nagyon késő este. Akkor is több nap eltelt, nem 2-3, mikor megjött. 2napig tartott, nagyon enyhe vérzés. De 28-án este felhelyeztem a következőt. Most 19-én este levettem, DE meg mindig nem jelentkezett a megvonásos vérzés. Természetesen kedden hívom a nőgyógyászomat, de addig is szeretnék toletek tudni errol valami tapasztalatot, hogy miert lehetseges ez? Ennyire nagy hiba tortent azzal, hogy elso alkalommal pár oraval korabban vettem le? Egyszer sem esett ki, vagy hasonlo, nem használtam korabban hormonális fogamzásgátlót.

2023. okt. 22. 23:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!