Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha időpontot kell egyeztetni...

Ha időpontot kell egyeztetni a nőgyógyászatra akkor hogy lehet levetetni a spirált? Amit ugye menses alatt lehet..

Figyelt kérdés
Nem pontos a mensesem, lassan esedékes lenne a cseréje. Korábban ahova jártam nem kellett időpont.

2023. okt. 23. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak menstruáció alatt lehet (nem értek hozzá, sosem volt spirálom), akkor biztos, hogy van olyan opció, hogy bemész időpontegyeztetés nélkül, de egyébként ahová én jártam/járok nőgyógyászati szakrendelésre ott oda lehet menni időpont nélkül is ha valami panaszod van vagy ilyen esetben, és majd ellátnak 2 időpontos között vagy az összes időpontos után, szóval még a szokásosnál is többet kell várni. Vagy adnak időpontot 1-2 napon belül a szokásos x hetes időpontadás helyett. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy ott mi a protokol.


Amúgy meg a vérzés 4-5 napig tart, tehát az első napon vagy ha már van jele, hogy meg fog jönni pár napon belül, tudsz időpontot kérni a következő 1-2 napra, elmondod miért kell ilyen rövid határidővel, ilyen esetben be fognak szorítani (mert amúgy én még államiba nem mentem úgy időpontra, hogy ne kelljen várni).

2023. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan opció h időpont nélkül fogadnak. De majd rákérdezek. Menstruáció alatt lehet levenni és felrakni. Nagyon nehéz elérni őket egyáltalán időpont miatt, de majd bemegyek és megkerdezem ott személyesen. Akár az asszisztenst, akár az időpontot adókat
2023. okt. 23. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ideálisabb akkor, de megcsinálják máskor is
2023. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Surgos esetet kotelesseguk idopont nelkul ellatni. Csak nem hiedetik.

Gondolj bele ha valakinek huvelygombaja van es megy dokihoz az se var heteket.

2023. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszem h sürgős eset.. H szeretném levetetni.
2023. okt. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!