Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol tudnek meghizni?

Mitol tudnek meghizni?

Figyelt kérdés
8 honapos a kisbabam,es meg mindig szopizik,egyebet is eszik de meg anyatejet is kap,mert meg van.Szoval az a gond,h nagyon lefogytam 6 kg.Rendesen taplalkozom,mint eddig tehat jo etvagy stb.1,60 a magassagom es most vagyok 54 kg.
2010. okt. 19. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
160 centihez az 54 kiló tök normális :)
2010. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 164cm vagyok és 46 kg. Nekem kellene hízni, a te súlyod sztem is normális.
2010. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te súlyod normális. A 46 kilós menjen orvoshoz.
2010. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egyél sok husit sülteket ,pörit egyszóval nehezebb ételeket tészta félét csokoládét egyszóval mindent ami kicsit kalória dús ! Szerintem sem vagy túl sovány sőt tökéletes a súlyod a magasságodhoz. De ha te így nem érzed jól magad akkor fogadd meg a tanácsom ,bár szivesen átadnék néhány kilót az enyémből de azt nem lehet! :D
2010. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46 kilós vagyok. Mégis mit tudnék csiálni? Ha elmegyek orvoshoz kb. hülyének néz, mit tudna velem csinálni? Feltesz egy gyomortágítót vagy mi? Sokan azért rinyálnak mert jaj de kövér vagyok, de felém meg úgy közelednek az emberek hogy jaj de sovány vagy. Nekem is legalább olyan nehéz hízni mint a kövéreknek fogyni, de ezt csak egy ugyan ilyen problémával kűzdő ember érti meg.
2010. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!