Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék meghízni?

Hogy tudnék meghízni?

Figyelt kérdés

A témával ellentétben én nem fogyni szeretnék, hanem hízni mivel elég vézna vagyok. Jobb témakört nem találtam erre mint a fogyókúrák. Nem vagyok egy könnyen hízó típus.. Ha megpróbálok sokat enni akkor se szedek fel semmit.

Ötletek?


2011. jan. 10. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell,mint fogyni,csak fordítva:).

Pontosan kiszámolod a napi kalóriabeviteled és hozzáraksz napi 500 kalt.Én a párolt rizst szeretem ch-nak.

2011. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi az ideális kalória és mennyitől lehetne hízni? Miben mennyi kalória van?- hogy ki tudjam számolni.
2011. jan. 10. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Beírod a gugliba,hogy kalória táblázat.Aztán alapnak kiszámolod,hogy mennyit eszel egy nap és ehhez rakod hozzá az 500 kalóriányi rizst.Mondjuk húshoz köretnek.Tartod egy hónapig és újra megméred magad.Ha nem vagy elégedett,akkor még hozzáraksz 500kalt,banán,gyümölcsök,főzelékek,ezek mind magas szénhidrát tartalmúak.
2011. jan. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ne hízókúrázz. én másfél évvel ezelőtthízókúrán voltam. és túl jól sikerült. az a baj h nagyon is jól. már több mint fél éve fogyózok xD:S
2011. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de ha tényleg hízni akarsz akkor egyél sok húst. mellé erősíts hogy jó formád legyen
2011. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy barátnőm szeretne hízni, de nem megy neki. Ha olyan a testalkatod, hogy vékony vagy, akkor nem igazán lehet rajta segíteni. De esetleg azt javaslom, hogy vacsorázz későn, egyél húst és kenyeret:)
2011. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!