Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék egy kicsit meghízni?

Hogy tudnék egy kicsit meghízni?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. 187 centiméter magas és 70-72 kilogramm vagyok.

Az érdekelne engem, hogy tudtok-e valamilyen fajta étrendet amivel pár 5-8 kilót felszedhetnék magamra?

A baráti társaságomban mindenki különféle jelzőkkel illet már ami a súlyomat illeti, amin társaságban én is nevetek, de magamban ha belegondolok rosszul esik mert tényleg vékony vagyok. Vékony a lábam a karom.

Egy pár hónapja még csak 68 kg voltam. Most valahogy sikerült pár kilót felszedni, de szeretnék olyan 78-80 kilogramm lenni.

És még egy kérdés: Azt embere válogatja, hogy ki hova, melyik testrészére hízik? Értem ezalatt, hogy ha én hízni szeretnék akkor karra, combra szeretnék hízni. Illetve kicsit szeretnék szélesebb felsőtestet. Tudom ezt inkább már kondival lehet majd fejleszteni.

Szóval tud valaki segíteni?


2011. febr. 10. 00:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Még csak annyi, hogy nem szeretnék semmi fehérjét, más szintetikus anyagokat szedni, tisztán természetes anyagok segítségével
2011. febr. 10. 00:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehérjét tudsz természetes úton is felszedni, izé, táplálkozással, nem muszáj port inni.

Amúgy lényegében annyi, hogy mindenképp végezz valami mozgást, ne csak zabálj. Ha nem akarsz kondibérletre költeni, otthon is edzhetsz (nem árt, ha van egykezes súlyzód, az már valami legalább). Bár ez a nehezebb és hosszabb út, de jobb, mint a semmi, és még így is látványosan fejlődsz, az fix.

Napi 5-6 étkezés, és (feltételezem eddig se fogyasztottál sok "szarkaját") ezután se tedd.

Reggeli zabpehely gyümölccsel, tízórai valami méretes gyümölcs, ebédre mindenképp húst fogyassz lehetőleg rizzsel, vagy hal is megteszi, rengeteg zöldséggel.

Uzsi, stb. vacsiideig johhurt, gyümölcs, puffasztott rizs, mittomén, de a vacsit se tedd olyan későre. Én személy szerint a tojást ajánlom mondjuk barnakenyérrel, és ha teheted, ehetsz megint húst, halat.

A lényeg a rendszerességben van, és persze abban, hogy jól megnézed, mit eszel. Hús, zöldség, ezek nagyon fontosak. Egy valamirevaló edzésterv sem árt, még ha csak otthon is csinálod.

És figyelj oda, hogy eleget pihenj.

2011. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
méretes szendvics, jól megpakolva, gyümölcs*
2011. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. febr. 10. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általad említett 5-8 kiló lazán megvan, izomzatban és zsírban is, mindenképp megéri kicsit időt szakítani az edzésekre, mert megéri.
2011. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!