Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitenétek nekem légyszives...

Segitenétek nekem légyszives Anyucik?

Figyelt kérdés

Rákszürésre kellene már lassan mennem,1éves a kisfiam,és ugye szülés után a 6hetesen voltam,akkor csináltak rákszürést,de lassan itt az ideje ujra elmennem.

Szülni magán dokinál szültem,illetve terhesgondozásra is hozzá jártam,de most SZTK alapon szeretnék menni,sajnos most nem ugy állunk anyagilag,h eltudjak menni magánba,és elég drágán is rendel,ugyh sajnos most nem megy,pedig jó lett volna.

Remélem azért SZTK alapon is rendesek lesznek velem.

A 13.kerületben lakunk és a szegedi uti vagy a visegrádi utcai szakrendelöbe tudnék menni,csak nemtudom kihez menjek,ti kit ajánlanátok nekem?Kihez érdemes menni aki rendes is velem és emberséges,illetve jó doki is?



Kérlek titeket ha tudtok segitsetek nekem!


Elöre is köszönöm nektek!


2010. okt. 19. 11:37
 1/2 anonim válasza:
100%
versényit a visegrádiban NEM ajánlom! én hozzá jártam magánba szülés előtt, utánna pedig sztkba nekünk is változott a helyzet a születéssel (rosszabb), és nem akart megvizsgálni, csak ha magánba megyek :S pedig cisztám volt :S mástól is hallottam már h sztkban nem a legkedvesebb, legédibb doki!!!!
2010. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor öt kilövöm a listáról!:)
2010. okt. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!