Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem sikerült. Segitenétek?

Nem sikerült. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Menstuációm első napján probáltam tampont használni, de nem sikerült, pedig el voltam lazulva minit használtam de mégsem sikerült.Valami tanács,segitsetek légyszives. Nektek is ilyen nehéz volt? 16 éves
2011. júl. 16. 16:06
 1/7 skarma ***** válasza:

Én is próbálkoztam anno. Kétszer. Egyszer sikerült felhelyezni, de aztán mikor kivettem, olyan iszonyúan fájt, ...teljesen bepánikoltam (pedig megvolt telve már meg minden) Azóta nem próbálkozom többször, betétet használok.


19/L

2011. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy próbáltad, nekem legegyszerűbb leguggolva enyhe terpeszben, valahogy úgy vagyok a legbefogadóbb. Először ne rögtön fürdés után próbáld, mert akkor száraz vagy és kevésbé csúszik. Pár órával fürdés után próbáld, nem baj, ha közben egy kicsit véres leszel, majd megtörlöd magad.
2011. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) gugoló pózba voltam én is még tükörrel is néztem de sehogysem ment :(
2011. júl. 16. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb az ujjad próbáld a puncidba dugni, ha kell tükör előtt. Ha ez már simán megy, és kitapasztaltad, hogy milyen a hüvelyed, jöhet a tampon.
2011. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne felfele, hanem felfele és HÁTRAfelé told
2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, hátrafele állíts be és úgy kezd el lassan tolni, kicsit "szlalomozva", nem csak simán tolni, hanem kicsit mozgatni, hogy megtalálja a saját útját.
2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát holnap még egyszer megpróbálom. Hátha sikerülni fog :) köszönöm nagyon szépen a válaszokat
2011. júl. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!