Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki aki ért hozzá tudná...

Valaki aki ért hozzá tudná elemezni a vérképem? Rendszertelen a menstruációm mióta van, endokrinológus nem mondott semmit, én pajzsmirigy problémára gyanakodtam, de azt mondta nincs vele baj. Későbbiekben szeretnék gyereket, és ez eléggé befolyásolja

Figyelt kérdés

Több nőgyógyásznál is voltam, az egyik azt mondta, hogy szerinte ez most nem probléma, majd később ha a gyerek aktuális akkor majd kezeljük.. egy másik pedig fogamzásgátlót írt fel, amit pedig nem váltottam ki, mert az sem oldja meg, csak elfedi a problémát.


[link]


[link]



Köszi a segítséget

27/L



2023. okt. 26. 13:59
 1/1 anonim válasza:
A TSH-d valóban jó, a kettő körüli értéket tartják ideálisnak és neked annyi. A prolaktinod nagyon magas, mivel írtad, hogy babát szeretnél a jövőben ez akadályozhatja majd. A jó hír, hogy könnyen kezelhető. A barátcserje (2x 500 mg, min 3 hónapig) helyre tudja hozni, ezt és a rendszertelen menstruációt is!
2023. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!