Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz menjek, ha...

Milyen orvoshoz menjek, ha rendszertelen a menzeszem, és gyereket szeretnék? Endokrinologus vagy nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Voltam már mindkettőnél,az egyik fogamzásgátlót írt,a másik meg megnézte a pajzsmirigyem,ami rendben volt,és ennyivel lerendezte a dolgot. Hova menjek,hogy foglalkozzanak velem? Fél évig nem jött meg,utána 3 hónapig igen,most megint nem.
2013. okt. 7. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha gyereket szeretnél, arra nem a fogamzásgátló a legjobb megoldás.

Viccet félretéve, én a helyedben egy másik nőgyógyászt keresnék, mert szerintem ez inkább rá tartozik. Gondolom nem vagy már tini, úgyhogy ez a rendszertelenség nagyon nem normális a te korodban. Nem volt valami radikális változás az életedben? Diéta, stressz, környezetváltozás? Ezek is kiválthatják. Remélem, rendbe jössz és sikerül a baba.

2013. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz. Mindenképp kell terheléses inzulin vizsgálat meg teljes hormon panel 3 és 21. napi vérvétellel. nem árt megnézetni az AMH hormont sem.
2013. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyira rossz,az endokrinologushoz 6hónappal későbbre lehet csak időpontot kapni,és legutóbb is,mire eljutottam,már 2 hónapja rendesen megjött a menzeszem. Ezért is nem foglalkoztak velem. Nőgyógyászok meg 16 éves korom óta leszarják,hogy nem rendszeres a menzeszem. De most már nagyon unom,így hogy lesz valaha gyerekem? :(
2013. okt. 7. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát gyereked attól lehet. Csak nem fogod tudni kiszámolni. Próbálkozz, aztán vagy lesz valami, vagy nem.
2013. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lehet,1,5 éve próbálkozunk,de semmi.
2013. okt. 7. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni egy másik nőgyógyászt, aki esetleg ért is a hormonokhoz.
2013. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!