Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a barna folyás?

Mitől lehet ez a barna folyás?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban szeptemberben ovuláció napján szakadt ki a gumi párommal sex közben.

Menstruációm előtt 1 nappal teszteltem egyszer, ami negatív lett. Következő nap meg is jött. Normális volt, 3 nap vérzés, 4.5. nap kevesebb 6. nap pedig barnázás és szépen el is múlt. Biztonság kedvéért menstruáció után is teszteltem, ami negatív lett.

Most jelenleg jövő héten vasárnap kell megjönnie.

Tegnap előtt volt egy nagyon minimális barnázásom, akkor azt írta a naptár, hogy 11 nap múlva kell megjönnie. Úgy voltam vele biztos még az ovuláció miatt. Tegnap egyáltalán nem volt barnázásom.

Ma ismét volt egy minimális barnázásom és 9 nap múlva kell megjönnie.

Mitől lehet ez a minimális barnázásom?

válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 27. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szexelj ha felesegul vesz, addig nem, mert vétkeztek. A pár az hazaspar. Nem egyuttjaro ket ember.
2023. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A félidős/ovuláció környéki barnázás nem természetes folyamat. Ha többször tapasztaltál már ilyet, érdemes keresnek egy olyan endokrinológust, akinek van tapasztalata pajzsmirigy problémákkal. Nem biztos, hogy ez az oka, de ilyenkor ezt első körben célszerű kizárni.
2023. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félidőben a barnàzàs progeszteron hiányra utalhat.
2023. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!