Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajt jelez? Múlthéten...

Lehet bajt jelez? Múlthéten kedden (12 napja voltam rákszűrésen). Tudom, hogy kb 2 hét az eredmény, de eddig mindig meg volt 5 nap alatt kb. És most kicsit kétségbe estem, hogy lehet találtak valamit és tovább vizsgálják azért tart eddig.

Figyelt kérdés
(Eeszten figyelem)
2023. okt. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de milyen az a rák szűrés? És mit szűrtek?
2023. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ket het. Es a laborokban el vannak csuszva. Covid alatt harom hetnel is tobb volt. Nem szamit, hogy 5 nap volt parszor.
2023. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem a 13.napon került fel az eesztre, de szerencsére nincs semmi gond. A leleten rajta volt, hogy 5-én lett a kenet levéve, de csak 12-én került leadásra.
2023. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2023. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es voltam és még mindig nem kaptam választ! Ehelyett privát üzenetben fenyegetőzik a kérdező! De ha már itt tartunk akkor egy érdekes kérdés és érdekes válaszok vannak itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__124..
2023. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most olvasom a hozzászólásokat. Méhnyakrák. Én senkinek nem írtam üzenetet
2023. okt. 29. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. okt. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!