Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fog.gátlót mikor kell...

A fog.gátlót mikor kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
Még sosem szedtem, de ha jól tudom aznap kell elkezdeni amikor megjön? vagy nem ?
2023. okt. 31. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több női rokonom és ismerősöm is évek óta szenved, mert több év fogamzásgátló tabletta szedése után végre gyereket akarnak, de még csak nem is menstruálnak... Évek óta küzdenek ezzel. Én 7 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, hála az égnek nekem utána is 25-28 napos maradt a ciklusom. De még egyszer nem kezdeném el szedni. A patis bőrt más módon próbálnám meg kezelni. Az orvos könnyen írja fel a hormont a páciensnek, hiszen nem ő fog szenvedni a következményeitől...
2023. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De én nem évekig "akarom" szedni hanem a kúra alatt, amit szedem a gyógyszert.

Nekem nem "patis" a bőrön, hanem nagy dudorok vannak rajta. Amit kinyomni nem lehet csak folyadék jön ki belőle.

Az egész, heges foltos.

Rengeteg időt, energiát, pénzt áldoztam már rá, hogy rendbe jöjjön.

Mindenféle kenceficét kentem rá, rengeteg kozmetikusnál jártam baromi drága kezeléseken de hiába minden ha belülről ez folyamatosan termelődik újra.

Belülről kell megállítani, amihez kell az a kúra ami mellé kell a fog.gátló.

Nem én vagyok az első ember akinek felírják, tudják az orvosok a dolgukat, azért vannak ott ahol.

Mellesleg van aki sosem szedett fog. gátlót és mégsem esik teherbe. Nekem pedig ilyen ismerőseim vannak.

Nem lehet kiszámolni.

De az hogy nem tudok utcára menni, utalok emberek közzé menni ilyen fejjel, egy fotót nem tudok készíteni már baromira idegesít.

2023. nov. 2. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!