Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek? Kihez forduljak?

Tippek? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, aktívan futottam még mielőtt elkezdett fájni a derekam. 3 hónapja fáj már, a reumatológus hipermobilitás szindrómát állapított meg mert hajlékony vagyok.... De én nem nagyon tudom ezt elhinni, eddig is hajlékony voltam és nem fájt semmim. Ráadásul csak a jobb oldalon nyilal a fájdalom. Lumbális gerinc MRI mutatott minimális kiboltosulást de nekem pont a fenekem felett fáj jobb olat és kisugárzik a jobn fenekembe és a csípőmbe.. Nem tudom már kihez forduljak..

2023. nov. 2. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Gyógymasszőrt meg kiropraktőr keress fel .
2023. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És milyen kezelést javasolt?
2023. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ortopéd szakorvoshoz vagy neurologushoz kérj beutalót! Ha van cd leleted nem csak szakvélemény akkor azt is vidd !
2023. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak gyógytornát javasolt.
2023. nov. 3. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Első körben neurológus, aki idegsebésszel karöltve az ágyéki porckorongsérvet kell, hogy kizárja, illetve az egyéb, idegeket komprimáló, ún. alagút-szindrómákat. Ehhez az MR már megvan, de azt ugye a tünetekkel együtt kell értékelni. Jobbulást!
2023. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!