Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihez forduljak eros menstruac...

Lcb kérdése:

Kihez forduljak eros menstruacios fajdalom eseten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kerdessel fordulnek hozzatok, hogy kit keressek fel szelsoseges menstruacios fajdalommal kapcsolatban? Fiatal felnott vagyok, egyszer voltam nogyogyasznal (sokaig tartott ravenni magam). Ott voltam mindegyik szuresen es minden eredmenyem jo lett. A fajdalmakra azt mondta felirna fogamzasgatlot, de mondtam, hogy azt nem szeretnek szedni, csak negativ dolgokat hallottam rola. Heti 2x edzek fel eve, kelyhet hasznalok, mindenfele gyogyszert es egyebet kiprobaltam, sokszor semmi nem segit. Home officebol dolgozok, mernok vagyok egyebkent. Viszont ujabban feljott, hogy mennem kell kulfoldre uzleti utra a projekt miatt. A munkatarsaim kozott nem nagyon van no, vagy nagyon ritka, es az sem felettesem. Nem szeretnek emiatt es mas egyeb gondom miatt sem menni, de nem tudom hogyan igazolhatnam a nagy reszet, tobbek kozott ezt sem.

Tudnatok kerlek segiteni hogy hol induljak el vagy mit csinaljak ezugyben? Fogamzasgatlot nem szeretnek szedni, jo lenne valami alternativa es egy igazolas.



2023. aug. 5. 22:10
 1/9 anonim válasza:
26%

Keress fel másik nőgyógyászt és érthetően mond el neki, hogy nem szeretnél fogamzásgátlót keressen más megoldást.

Tudom nem akarsz nőgyógyászhoz menni a leírtak alapján de ezen csak ő fog segíteni, + kivizsgálni mi a gond.

2023. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Vérvétel

Am a kehelytol es a tampontol is fajhat jobban a hasad

2023. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 En azt olvastam hogy az orvosi szilikonbol keszult kehelytol nem fajhat, van akinek meg jobb is. A verveteli eredmenyeim is jok. De koszi amugy
2023. aug. 5. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehat nogyogyasz. Huvelyi ultrahangon millimeter pontosan latja a nyalkahartya vastagsagot, ha volna mioma, polip. Nincs mas.
2023. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
22%
Lehet hogy Endometriózis!?
2023. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

En nem értem a nők miert félnek ennyire a nőgyógyasztól.

Kellemetlen a vizsgálat, de ha bajod van akkor menj el mert távba nem tud segíteni👍

2023. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyászati problémával egyértelműnek tűnik, hogy nőgyógyászhoz kell menni. Megértelek amúgy, én sem szeretek hozzá járni, hozzáteszem, még szűz vagyok, ezért is kellemetlenebb. Nekem is nagyon erős fájdalmaim szoktak lenni, derékban is, hasban is, mindenhol. Nekem is fogamzásgátlót javasolt, és nem kértem. Inkább kiütöm magam gyógyszerekkel azon az 1-2 napon. Eredményem egyébként nekem is jó lett, amikor ezzel a problémával elmentem hozzá, azt mondta, hogy nekem egyszerűen ilyen fájdalmas, nem betegség áll mögötte. Nekem is fel kéne keresnem újra, vagy őt, vagy mást, de nem visz rá a lélek.
2023. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azt lehagytam hogy ev elejen voltam nogyogyasznal a szureseken, ezert se latom ertelmet visszamenni. Szerintem csak ugyanazt elmondana, amit eddig. Hogy nekem ilyen a mensi es kesz... :(
2023. aug. 8. 08:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászhoz.
2023. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!