Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire készüljek? Elkerülhető...

Mire készüljek? Elkerülhető még a daganat kialakulàsa?

Figyelt kérdés
Napokba érkezett a rákszűrés eredményem meg amely P3-as értékű lett. Hpv fertőzés miatt A tipusos laphámsejt elváltozàsokat találtak. Most 3hónap gyógyszeres kezelést kaptam majd újabb szűrések várnak ez után. Valakinek tudna erről bővebb informaciót adni?

2023. nov. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A P3 leggyakoribb oka a gyulladás. Nyugi!
2023. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A P3 az diszplázia. A hámban van. Neten jó, ha utánaolvasol. Rákmegelőző állaot IS lehet, legrosszabb esetben, HA nem kezelik. De ha a gyógyszeres kezelés nem használ, konizációval, azaz kimetszéssel operálják azt a hámrészt. Ez nem rák, tehát áttét sincs, ha végképp nem múlik el, akkor szokták a méheltávolítást javasolni olyanoknál akik már nem szülnek. Ha biztosra akarsz menni, Kútvölgyi Klinika, Buda. Van honlapjuk. Amatőr vagdaló sarlatán henteseket kerüld, van belülük elég. Neten keress rá, méhnyaki P1-P5 elváltozásokra.
2023. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
DE kezelni kell, szűrésekre visszamenni. Én azon el vagyok hűlve hogy nem kimetszést javasoltak, kb. hasonló műtét, mint amikor kimetszenek a méhnyakról polipot. Ha vérzéseid vannak, gyógyszerezés ellenére is, akkor válts orvost és irány Kútvölgyi, Buda!!!
2023. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!