Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakon mitől alakulhat ki...

Méhnyakon mitől alakulhat ki csomó, dudor? Rák? Daganat? Polip?

Figyelt kérdés
A méhnyakamnál egy kis pattanásszerű dudort találtam 2 hete, nem foglalkoztam vele. Pénteken kértem időpontot de csak 1,5 hónapra kaptam. Enyhe tompa alhasi fajdalmam szokott lennk néha de eddig nem ehhez kötittem. Mostmár persze mindent is gondolok. Pénteken próbáltam ismét kitapintani mostmár dupla akkora , egy nagy borsószem méretű. Vérzésem nincs, szexualis együttlét után sem. Van ötletetek mi lehet ez? Gondolkozom nem várom ki az időpontot hanem bemegyek hamarabb , csak megvizsgálnak.. kicsit aggódok.
2023. szept. 30. 20:48
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz választ, akkor magánba menj, vagy menj el a háziorvoshoz, hogy adjon sürgős beutalót az illetékes kórház nőgyógyászatára. Nem tudom mi lehet, de szedsz fogamzásgátlót? Hüvelykúpot használtál mostanában?
2023. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek és nem használtam
2023. szept. 30. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltal utoljara szuresen? A polip gyorsan kialakul, de rutinmutet. A mehnyakrak tunetmentesen de lassan alakul ki. Aki rendszeresen jar szuresre, annal minusz egyedik fazisban elcsipik.
2023. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Márciusban minden rendben , P2
2023. okt. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!