Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarom van ?...

Menstruációs zavarom van ? Vagy hormon zavar?Vérzek mikor nem kellene.

Figyelt kérdés
Sziasztok megpróbálom tömören le írni a problémámat. Menstruációm után pár napra el kezdtem minimálisan vérezni barnazni,volt hogy vér volt volt hogy barna folyás felé. És azóta úgy van hogy 2-3 napig abba hagyja és utánna megint 4-5 nap mikor vér mikor barnás folyás távozik belőlem. Nem darabos hanem inkább csík szerű valami jön ki. Viszont ma reggel eléggé darabos piros piros vér jött. Vettem is betétet az üzletből mert gondoltam most biztos hogy megjött de mostanra már enyhe barnás folyásom van. Mitől lehet ez és vajon mennyire komoly. Valaki hasonlóan ?Várjak még a nődokival vagy inkább ne halogassam a dolgot. Köszönöm a válaszokat. Szép napot 😊
nov. 6. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ne halogasd, menj el normális (!!) dokihoz.

nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21
nov. 6. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

"Menstruációs zavarom van ? Vagy hormon zavar?"

Huh...

A menstruációs zavar oka a hormonzavar.

Irány a doki.

nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!